استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
همه گروه هاي سياسي بايد براي پيشبرد اهداف انقلاب و نظام تلاش كنند 1395/11/28
رئيس خانه احزاب كشور:
همه گروه هاي سياسي بايد براي پيشبرد اهداف انقلاب و نظام تلاش كنند
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
رئيس خانه احزاب كشور در سمنان با تاكيد بر حضور حماسي مردم در انتخابات رييس جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستاها در سال 96 افزود : همايش فصلي خانه احزاب در هفتم ارديبهشت ماه 96، از جمله برنامه ها است كه با محوريت انتخابات و احزاب در كشور و مشاركت حداكثري مردم و بسيج اقشار مردم براي حضور در اين رويداد بزرگ سياسي است.
وي در بخش ديگري با بيان اين كه اكنون هر سه جريان سياسي كشور به صورت هماهنگ و منسجم فعاليت مي كنند، اظهارداشت : در زمان حاضر احزاب در كشور مشكل خاصي ندارد، بلكه چالش را عده اي دلواپس و افراد تند رو درست كردند.
ايشان خاطرنشان كرد : با حمايت رهبر معظم انقلاب و فرا جناحي بودن مملكت، چالش ها به نتيجه اي نرسيد و احزاب نيز بايد با يكديگر هم‌افزايي داشته و نظرات خود را در فضايي عقلاني مطرح كنند ، به طور قطع تهديد و تهمت احزاب نسبت به يكديگر نتيجه اي جز نابودي ندارد.
حشمتيان انتقاد را لازمه‌ فعاليت احزاب دانست و گفت : تهديد و تهمت و افترا چيزي جز نابودي و پشيماني ندارد بنابراين بايد با هم افزايي در زمينه فعاليت احزاب اقدام و يكديگر را تقويت كرد.
رئيس خانه احزاب كشور درباره تخصيص يارانه احزاب در بودجه سال 96 يادآور شد : يارانه احزاب در دولت اصلاحات پرداخت و در دولت نهم و دهم قطع و در دولت يازدهم انتظار داشتيم كه مجدد پرداخت شود كه تاكنون انجام نشده است.
وي تصريح كرد : نمايندگان مجلس شوراي اسلامي بندي را در لايحه برنامه ششم توسعه منظور كردند كه از سوي شوراي نگهبان تاييد نشد و اكنون پس از اصلاح مجدد به اين شورا ارسال شده است.
وي اضافه كرد : به همين دليل اكنون هيچ يارانه اي براي احزاب در نظر گرفته نشده و اميدواريم دولت در متمم بودجه و يا نمايندگان در صحن علني مجلس شوراي اسلامي بتوانند طرحي را ارائه و بودجه اي براي احزاب در نظر بگيرند.
حشمتيان با اشاره به مطرح شدن موضوع آشتي ملي و ديدگاه خانه احزاب كشور در اين باره گفت: به نظر مي رسد مردم و جناح هاي سياسي اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل و اعتدالگرا با همديگر قهر نيستند، بلكه دلخوري ها و گلايه هايي از زمان 88 تاكنون در برخي از دوستان وجود دارد كه آن هم قابل رفع شدن است.
رئيس خانه احزاب كشور در باره ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني افزود : ياران هاشمي هميشه در صحنه خواهند بود و در كنار مردم حضور خواهند داشت و به مردم توصيه مي كنند كه حضور گسترده اي در انتخابات سال آينده داشته باشند.
حشمتيان ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني را ضايعه اي دردناك براي كشور و نظام و جبران ناپذير دانست و گفت : هيچ كس جاي خالي هاشمي را در كشور نمي گيرد زيرا ايشان بزرگترين ستون انقلاب اسلامي است و اميدواريم گروهي به صورت تيمي، دور همديگر جمع و جايگاه ايشان را پر كنند.
تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal