استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
بي اهميتي به احزاب، بي توجهي به مردم است 1395/11/28
رئيس خانه احزاب ايران:
بي اهميتي به احزاب، بي توجهي به مردم است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
رئيس خانه احزاب ايران در آيين افتتاح دفتر نمايندگي خانه احزاب در سمنان كه با حضور معاون امنيتي سياسي و اجتماعي استانداري، نماينده مردم شهرستان هاي تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي، جمعي از مديران ستادي استانداري و فعالان سياسي و اجتماعي برگزار شد، افزود : دفتر نمايندگي خانه احزاب در سمنان به عنوان سومين نمايندگي خانه احزاب ايران بعد از استان هاي زنجان و يزد راه اندازي شده است.
وي اظهارداشت : فعاليت هاي خانه احزاب با آيين نامه جديد كه به تائيد رئيس مجلس شوراي اسلامي و وزير كشور رسيده، مي تواند فرصتي براي ترويج و نهادينه شدن فعاليت هاي حزبي در كشور باشد.
وي، با اشاره به حضور سه جريان مستقل و اعتدالگرايان، اصولگرا و اصلاح طلب در اين خانه با هدف رشد و توسعه و پيشرفت كشور،خاطرنشان كرد: اين خانه به صورت مساوي از هر سه طيف سياسي دعوت به كار كرده تا بتواند تركيبي ايده آل و مناسب و عادلانه براي همه فعالان سياسي داشته باشد.
حشمتيان با اشاره به برگزاري سه همايش مختلف با موضوعات اقتصاد مقاومتي، منويات رهبر معظم انقلاب و توسعه، تصريح كرد : برخي شائبه ها به وجود آمده كه فعاليت احزاب فقط براي انتخابات سال آينده كشور است و در حالي كه اين فعاليت ها براي اين انتخابات نيست و سه همايش هم با موضوعات متعدد برگزار كرده ايم.
رئيس خانه احزاب ايران با اشاره به اينكه دولت بايد توجه ويژه و كاملي به احزاب داشته باشد، يادآور شد : نقش احزاب را مي توان به ضربه گير نظام تشبيه كرد و از اين حيث دولت بايد همواره در كنار احزاب باشد.
رئيس خانه احزاب ايران گفت : احزاب مي توانند با ايجاد نشاط و شور، نقش بسيار مهمي در انتخابات ايجاد كنند.
256 حزب و تشكل هاي سياسي در كشور فعاليت دارند.
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal