استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
احزاب بايد در اداره كشور مشاركت جدي داشته باشند 1395/11/28
استاندار سمنان:
احزاب بايد در اداره كشور مشاركت جدي داشته باشند
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
استاندار سمنان در همايش احزاب و فعالان سياسي استان سمنان در سالن يادگار امام (ره ) افزود : احزاب را به عنوان بازو و يك خدمت به حاكمان و قدرتمندان و كساني كه در صدد خدمت به مردم هستند، مي دانيم.
وي اظهار داشت : يكي از اقدامات دولت يازدهم اين بود كه خانه احزاب را پس از مدت ها تعطيلي احيا و راه اندازي كرده است.
ايشان حزب داري در جمهوري اسلامي را با شرايط فعلي و نوع نگاه حاكم در جامعه، كاري سخت دانست و خاطرنشان كرد : بايد محلي در كشور وجود داشته باشد كه احزاب و فعالان سياسي و اجتماعي بتوانند از اين طريق نظرات سياسي خود را به گوش دولتمردان برسانند.
دكتر خباز با اشاره به برگزاري انتخابات در كشور يادآور شد : بايد مسير انتخاباتي در آينده از مسير احزاب باشد و به جايي برسيم كه احزاب دولت را تعيين كنند.
وي تصريح كرد : متاسفانه در كشور كساني هستند كه حزب را موي دماغ خود مي دانند و نمي گذارند احزاب رشد و توسعه يابد.
وي ادامه داد : سوابق نامناسب برخي از احزاب در قبل از انقلاب باعث شده است كه احزاب در كشور نتوانسته تاكنون نهادينه شود و جامعه، چندان رغبتي به حزب ندارد.
وي تاكيد كرد : بايد به گونه اي تلاش كنيم كه با از بين بردن اين تفكر منفي نسبت به احزاب، شرايطي فراهم شود كه احزاب و فعالان بتوانند نظرات سياسي، اجتماعي و فرهنگي خود را به گوش حاكمان برسانند.
250 حزب و تشكل سياسي در كشور فعاليت دارد.
در پايان همايش امروز ، خانه احزاب استان سمنان با حضور رييس خانه احزاب ايران و دبيركل حزب مردم سالاري ايران و شماري از مسئولان استان افتتاح شده است.
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal