استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
اعضاي دفتر نمايندگي خانه احزاب استان سمنان مشخص شدند 1395/11/28
اعضاي دفتر نمايندگي خانه احزاب استان سمنان مشخص شدند
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
اعضاي دفتر نمايندگي خانه احزاب استان سمنان با حضور قدرت الله حشمتيان رييس خانه احزاب ايران، روز چهارشنبه بيست و هفتم بهمن 95 مشخص شدند.
اين انتخابات در سالن مديريت بحران استانداري سمنان و در حضور مسئولان كشوري و استاني و نمايندگان سه طيف اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل و اعتدال گرا برگزار شد.
احترام اردستاني و حبيب الله محقق با 16 راي و ابوالقاسم كواكبيان با 15 راي به عنوان سه عضو اصلاح طلب ها در شوراي اجرايي دفتر نمايندگي خانه احزاب استان سمنان و رحمان سعادت به عنوان عضو علي البدل انتخاب شدند.
زهرا صادقي با 16 راي، يحيي الهي با 14 راي و عبدالمجيد نصيري به عنوان منتخبان اصولگرايان و حبيب نجف زاده به عنوان عضو علي البدل در شوراي اجرايي دفتر نمايندگي خانه احزاب استان سمنان انتخاب شدند.
محمدحسين حاج عليان با 18 راي، سيدمحمدنجاتي با 15 راي، سعيده دباغ با 12 راي به عنوان سه عضو مستقل و اعتدال گرا و عبدالحسين نادعلي به عنوان عضو علي البدل در شوراي اجرايي دفتر نمايندگي خانه احزاب استان سمنان انتخاب شدند.
همچنين مهدي غلامي سرخه با 11 راي به عنوان بازرس اصلي و سيد عابدين حيدري با پنج راي به عنوان علي البدل انتخاب شدند.
رييس خانه احزاب ايران در اين نشست گفت: همه اعضاي حزب ها فارغ از هر نوع رويكرد جناحي، بايد با يكديگر تعامل و همكاري داشته باشند.
قدرت الله حشمتيان با بيان اينكه احزاب در كشور مي توانند جامعه را به سمت وحدت پيش ببرند و از هرگونه نفاق جلوگيري كنند، تاكيد كرد: احزاب دلسوز مردم و به قانون اساسي پايبند هستند و از رهبري تبعيت مي كنند و با توجه به اين كه در آستانه انتخابات هستيم نبايد بي ميلي و نفاق در جامعه پيش بيايد .
256 حزب در كشور در سه طيف داراي مجوز فعاليت‌اند و 187 نفر در خانه احزاب كشور عضويت دارند.
تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal